Abdullah Alagöz Aslen NERELİ , kimdir , kaç yaşında

Abdullah Alagöz Aslen NERELİ , kimdir , kaç yaşında

Abdullah Alagöz 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi Bursa 1. Bölge Bölgesi,5’nci sıradan millet vekili adayıdır.

İlkokulu Bingöl, ortaokulu Adana, liseyi Elazığ ilimizde bitirdim. 1982 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe bölümüne girdim ve 1986 yılında mezun oldum. 1987 yılında MEB’de öğretmenliğe başladım ve 2016 yılında emekliye ayrıldım.
2009 yılından itibaren sosyal medyada ve farklı haber sitelerinde ülkenin meseleleri ve çözüm önerileri konusunda 2000 civarında köşe yazısı, makaleler yazdım ve yazmaya devam ediyorum.
Sayın Genel başkanımızın isteği üzerine başkanlık sistemiyle ilgili geniş kapsamlı bir rapor hazırladık. Daha sonra bu raporu kitaba (Başkanlık sistemi/ Bile Bile lades) dönüştürerek 2016 yılında takdim ettim. Yine Genel başkanımızın isteği üzerine 3 aylık bir çalışmayla geniş kapsamlı (80 sayfa) Güneydoğu raporunu hazırlayıp takdim ettim. Bu çalışmalar yakında kitaba dönüştürülecektir.
Partimizin kuruluş sürecinde, program ve tüzüğünün hazırlanmasında Bursa ilimizde yapılan çalıştayda görev aldım.
Yine bu süreç içerisinde Sosyal medya da partimizin programı, çalışmaları ve Türkiye problemleri üzerinde partimizin yaklaşımlarını köşe yazılarıyla açıklamaya çalıştım.
Sayın Genel başkanımızın düşüncelerinin halka yayılmasında, kendisine yapılan eleştiriler ve saldırılar karşısında cevap verebilmek adına sosyal medyada oluşturduğumuz (Milli refleks grubu) bir ekiple mücadele verdik. .
Partileşme süreci öncesinde Sayın genel başkanımızla istişareler yaparak, Genel başkanımızın belirlediği hedefler doğrultusunda belirli konuları temellendirilerek değişim sürecinin parametrelerini bir fikir silsilesi içinde işlemeye çalıştım.
Partimizin kurucular kurulu üyesiyim ve her iki kongrede de GİK yedek üyesi olarak seçildim.
Partimizde ortak dil, üslup ve aidiyetinin oluşması ve temellendirilmesiyle ilgili 30 sayfalık bir rapor hazırlayarak partimizin Ar-Ge’sine gönderdim.

Kaynakça: tgrthaber

Sen de Yorum yazmalısın bence.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir