Barun Sobti’nin Eşi Pashmeen Manchanda Aslen NERELİ , kimdir , kaç yaşında?

Barun Sobti’nin Eşi Pashmeen Manchanda Aslen NERELİ , kimdir , kaç yaşında?

Barun-Pashmeen-Manchanda-romanticÜnlü Hintli Aktör Barun Sobti’nin eşidir. Barun Sobti hayranlarının olmak istediği kişidir. Birçok kişi ’nın yerinde olmak ister. Barun Sobti’nin çocukluk arkadaşı olan Pashmeen Manchanda ünlü bir finans şirketinde çalışmaktadır. Pashmeen Manchanda güzel olduğu kadar akıllı birisidir. İş kariyerinde oldukça etkili birisidir. Barun Sobti ve eşi özel hayatlarını gündemde tutmak istemiyorlar. Çocukluk aşkıyla evlenmekten son derece memnun olan Barun Sobti, eşi Pashmeen Manchanda ile mutlu bir evlilik hayatı yaşamaktadır.

Pashmeen Manchanda, 12 Aralık 2010 tarihinde çocukluk aşkı Barun Sobti ile hayatını birleştirdi. Barun Sobti parti ortamlarını sevmediği için ailesi ve yakın arkadaşlarıyla birlikte küçük ve sade bir düğün düzenlemiştir. Gurdwara‘da evlenen çiftimizin henüz çocukları yok. Ama Barun Sobti bir çocuğunun olmasını çok istiyor.

pashmeen-manchandaBoyu: 160 cm
Kilosu: 59
Göğüs ölçüleri: 34B-28-34
Milliyet: Hint
Saç rengi: Siyah
Doğum tarihi: 1987
Dini: Sıkh(sihizm)
Mesleği: Finans sektöründe üst düzey yönetici.
Eğitimi: Trobe Universitesi
Medeni durumu: Barun Sobti ile evli.

pashmeen-manchanda-barunPashmeen Manchanda, yapılan bir söyleşide samimi görüşlerini açıklamıştır. Örneğin Sanaya Irani ile Barun Sobti’nin birlikte oynadığı Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon dizisindeki rolü ile ilgili sorulara cevap verdi.

-Eşiniz dünya genelinde sevilen bir oyuncu, oynadığı dizi ve filmlerdeki romantik sahneler Aslen NERELİ , , ne düşünüyorsunuz?

 

Barun-sobti-Pashmeen-ManchandaBarun’u çok uzun zamandır tanıyorum ve onu çok seviyorum. Aktörlük onun işi ve bence işini çok iyi yapıyor. Dizilerdeki sahnelerini beğenerek izliyorum. Özellikle Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon dizisinde Sanaya Irani ile olan sahneleri bana çok soruldu. Sanaya Irani’yi çok seviyorum ve kendisi yakın bir arkadaşımız. Kesinlikle kıskanmıyorum.

-Eşiniz birçok genç kızın hayalindeki erkek. Böyle ünlü ve yakışıklı biriyle evli olmak nasıl bir duygu?

 

 

Barun-ve-Pashmeen-dugunEvet, eşim Barun Sobti’nin büyük bir hayran kitlesi var. Bu güzel bir şey. Eşimin başarılı ve sevilen bir aktör olması benim için gurur verici bir durum. Barun ile evli olmaktan çok mutluyum. Güzel bir evliliğimiz var ve Barun’u çok seviyorum.

 

 

 

 

 

Kaynakça: iyi mi böyle

Sen de Yorum yazmalısın bence.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir