Burcu Bakdur Aslen NERELİ , kimdir , kaç yaşında

Burcu Bakdur Aslen NERELİ , kimdir , kaç yaşında

Burcu Bakdur, 14.06.1985 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini İstanbul’da tamamlamıştır.
Ülkemizin en büyük youtube fenomenlerinden biridir. ? isimli youtube kanalıyla güzel paylaşımlara imza atmaktadır. Yapmış olduğu videoların arasından en çok izlenen ve beğenilen Klişe Nedir videosu olmuştur. Cem Yılmaz ile birlikte açıklamasını yapmış olduğu “Klişe Nedir?” isimli videosu milyonlarca kişi tarafından izlenmiştir. Cem Yılmaz ile yaptığı bazı güzel paylaşımların ardından Burcu Bakdur ismi bir marka olmuştur. Sonrasında da Okan Bayülgen’in sunduğu Dada Dandinista programına konuk olarak katılarak televizyon dünyasında da tanınan bir isim olmuştur.

Burcu-Baktur-kliseYetenekli sunucuya  yönetmen olarak Orçun Baş ve yönetmen yardımcısı olarak da Gül Öztürk eşlik etmektedir. ’un sunduğu “Nedir” kanalının en büyük özelliği ise bilgiyi eğlenceli bir şekilde sunmasıdır. Sempatik tavırları ve esprili anlatımıyla kısa süre içerisinde birçok kişinin beğenisini kazanmıştır. Burcu Bakdur’un da söylediği gibi hayatımızın hemen hemen her yerinde karşımıza çıkan fakat bir türlü ne işe yaradığını bilmediğimiz ve anlamadığımız konuları “Nedir?” kanalına sormanız yeterlidir.

Kısa zamanda başarılı bir youtube fenomeni olan Burcu Bakdur güzelliğiyle de oldukça dikkat çekmektedir. Zaten bir bakan durur ve bir daha bakar. Güzel ve yetenekli fenomenin Nedir youtube kanalının, 200 bin dolayında takipçisi vardır. Bu sayı her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Adı:
Doğum Tarihi: 14.06.1985
Burcu: İkizler
Boyu: 1.74
Kilosu: 63 kg
Saç rengi: Siyah
Göz rengi: Kahverengi
Medeni durumu: Bekar (Amerikalı birisi ile evlenip boşanmış.)

Ahlak Nedir?, Aids Nedir?, Apaçi Nedir?, Astral Seyahat Nedir?, Avrupa Ligleri Nedir?, Bahar Depresyonu Nedir?, Beyin Nedir?, Bohem Nedir?, Botobüs Nedir?, Botoks Nedir?, Büyü Nedir?, Caps Nedir?, Carpe Diem Nedir?, Cehalet Nedir?, CEO Nedir?, Cumhuriyet Nedir?, Dejavu Nedir?, Derbi Nedir?, Detoks Nedir?, Diktatör Nedir?, Dunning Kruger Sendromu Nedir?, Ebola Nedir?, Ego Nedir?, Ekşi Sözlük Nedir?, Elit Nedir?, Ello Nedir?, Emoji Nedir?, Empati Nedir?, Enflasyon Nedir?, Eski Sevgili Nedir?, Evrim Nedir?, Fal Nedir?, Fanatizm Nedir?, Fazlalık Nedir?, Feminizm Nedir?, Fenomen Nedir?, GDO Nedir?, Gıybet Nedir?, Happy Hour Nedir?, Hıdırellez Nedir?, Hippi Nedir?, Hipster Nedir?, Homofobi Nedir?, Illuminati Nedir?, Instagram Nedir?, Irkçılık Nedir?, İş Hayatı Nedir?, İtalyan Stili Nedir?, Kadın Nedir?, Kapitalizm Nedir?, Karabasan Nedir?, Kentsel Dönüşüm Nedir?, Kezban Nedir?, Kilo Vermek Nedir?, Klişe Nedir? (Konuk Cem Yılmaz), Koalisyon Nedir?, Komplo Teorisi Nedir?, Konsantre Nedir?, Korse Nedir?, Küresel Isınma Nedir?, Lumbersexual Nedir?, Masal Nedir?, Mason Nedir?, Melankoli Nedir?, Metrobüs Nedir?, Mobbing Nedir?, Narsisizm Nedir?, Nazar Nedir?, Nedir?, Nirvana Nedir?, Ofsayt Nedir?, Osmanlıca Nedir?, Öğrenci Nedir?, Paranoya Nedir?, Pazartesi Sendromu Nedir?, Periscope Nedir?, Platonik Aşk Nedir?, PMS (Regl Öncesi Sendromu) Nedir?, Reenkarnasyon Nedir?, Ritüel Nedir?, Sanat Nedir? (Konuk Okan Bayülgen), Seçim Nedir?, Selfie Nedir?, Sevgililer Günü Nedir?, Snapchat Nedir?, Sonbahar Nedir?, Sosyete Nedir?, Stalk Nedir?, Subliminal Nedir?, Sürrealizm Nedir?, Tabu Nedir?, Thug Life Nedir?, Tinder Nedir?, Torpil Nedir?, Trip Nedir?, Troll Nedir?, Unutmak Nedir?,VPN Nedir?, Yolo Nedir?

Kaynakça: iyi mi böyle

Sen de Yorum yazmalısın bence.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir