Çağlar Ertuğrul Aslen NERELİ , kimdir , kaç yaşında ,biyografisi , hakkında

Çağlar Ertuğrul Aslen NERELİ , kimdir , kaç yaşında ,biyografisi , hakkında

Çağlar ErtuğrulÇağlar Ertuğrul Türk dizi ve sinema oyuncudur. 5 Kasım 1987 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Çağlar Ertuğrul aktif olarak dizi ve reklam filmlerinde oyunculuk yapmaktadır.

Eğitim ve öğretim hayatını lis yıllarının bitişine kadar İzmir’de geçirmiştir. Bornova Anadolu Lisesi mezunudur. Mezuniyetinden sonra Koç Üniversitesi Makine Mühendisliğini kazanmış ve 2011 yılında da buradan mezun olmuştur.

Yakışıklı ve yetenekli oyuncularımızdan birisi olan Çağlar Ertuğrul 5 Kasım 1987 yılında İzmir ilimizde dünyaya gelmiştir.Ertuğrul sinema,dizi ve reklam oyunculuğu yapmaktadır. Üniversite yıllarında mühendislik eğitimi alırken bir çok tiyatro oyununda yer almış ve bu konuda kendisini hem eğitmiş hem de geliştirmiştir. Bu konuda Akademi 35 Buçuk Sanat EVi ile 3 MOTA Sanat Atölyesinde oyunculuk dersleri almıştır.

Çağlar Ertuğrul ilk defa 201 yılında bir sakız reklamında yer aldıktan sonra teknoloji firmalarının reklamlarında yer almaya devam etmiştir. İlk yer aldığı dizisi “Benim İçin üzülme” ile ekran karşısına geçmiştir.

kaynak:nkfu

Sen de Yorum yazmalısın bence.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir