Dr. Ahmet H. Kepekçi Kimdir?

Dr. Ahmet H. Kepekçi Kimdir?

963 Kilis doğumludur. Evli, 2 çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir. 

1980 Kilis Lisesi mezunudur. Okulunu birincilikle bitirmiştir.

1986 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.

1990 yılında Sağlık Bakanlığı Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ihtisasını tamamlayarak Kulak Burun Boğaz Uzmanı ünvanı almıştır. Meslek hayatı boyunca on binlerce hastanın şifasına vesile olmuştur. 10 yıl boyunca kendi sahasında birçok uzman yetiştirmiştir. 

Özel Meltem Hastanesinin kurucularındandır. Aynı hastanede Başhekim ve Kulak Burun Boğaz uzmanı olarak görev yapmaktadır.

İşyeri hekimliği sertifikası sahibidir.

Tıbbiyeliler Cemiyeti kurucu üyelerindendir. Tıbbiyeliler Cemiyeti İstanbul İl Başkanıdır. 

Basın yayın hayatında aktif rol almıştır. Yeni Mesaj, Afyon’un Sesi gazetelerinde, İcmal ve Öğüt dergilerinde makaleleri, Meltem Sağlık ve birçok mesleki dergilerde yüzlerce araştırma yazıları yayınlanmaktadır. Kilis Postası gazetesi sahibi ve yazı işleri müdürüdür. Sarı basın kartı sahibidir.

Türkiye’nin birçok yerinde ve yurt dışında, “ülkemizin sorunları ve çözüm yolları’ konulu konferanslar vermiştir. Türkiye’yi karış karış dolaştığı gibi; Avrupa, Uzakdoğu, Ortadoğu, Kafkaslarda inceleme ve araştırma seyahatlerine katılmıştır. Birçok eğitim kurumunda “ilim komisyon üyesi’ olarak görev almıştır.

İstanbul, Azerbaycan-Bakü, Almanya-Heidelberg’te düzenlenen Uluslararası Milli Ekonomi Modeli kongrelerinde düzenleme komitelerinde yer almıştır.
Uluslararası Bağımsız Milli Ekonomi Modeli Birliği kurucu üyesidir.

Bağımsız Türkiye Partisi kurucu üyesidir. BTP, MYK ve Başkanlık Divanı üyesidir. BTP Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısıdır.

Kaynakça: gazete oku

Sen de Yorum yazmalısın bence.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir