Ebru Şahin kimdir aslen nereli kaç yaşında hayatı biyografisi

Ebru Şahin kimdir aslen nereli kaç yaşında hayatı biyografisi

, 2019 yılında “Şuursuz Aşk” filminde başrolde olarak İsmail Hacıoğlu ile birlikte oynadı.

Ebru Şahin, 18 Mayıs 1994 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen Antalyalıdır. 2016 yılında İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun oldu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Ebru Şahin, 2015 yılında birçok reklam filmiyle birlikte oyunculuk kariyeri başladı. Ali Adnan Özgür‘ün yönetmenliğini yaptığı 2018 yapımı Kan Parası filminde başrol olarak yer aldı. 2017 yılında Savaşçı dizisinde Didem karakteri olarak gördüğümüz Ebru Şahin, 2017 yılında Nihat Durak‘ın yönetmenliğini yaptığı Babam isimli filmde Nilüfer karakterini canlandırdı. İstanbullu Gelin dizisinde Burcu Selimer olarak rol aldı.

2019 yılında yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı “Hercai” adlı dizide Akın Akınözü, İlay Erkök, Ayda Aksel, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer ile birlikte oynadı.

Ebru Şahin, 2019 yılında Umut Ertek’in senaryosunu yazıp yönetmenliğini de yaptığı “Şuursuz Aşk” filminde başrolde olarak İsmail Hacıoğlu, Burcu Kara, Ruhi Sarı, Ayşegül Günay, Tuncer Salman, Emir Benderlioğlu ve Volga Sorgu ile birlikte rol aldı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2019 – Şuursuz Aşk (Menekşe) (Sinema Filmi)
2019 – Hercai (Reyyan Şadoğlu) (TV Dizisi)
2018 – Yasak Elma (Hira) (TV Dizisi)
2018 – Kan Parası (Sinema Filmi)
2017 – 2018 – İstanbul’lu Gelin (Burcu Selimer) (TV Dizisi)
2017 – Savaşçı (Didem) (TV Dizisi)
2017 – Babam (Nilüfer) (Sinema Filmi) 2017

Kaynak:Biyografi.info

 

Kaynak: biyografi info

Yorumlar

 • Vetaynur | Oca 18,2020

  Merhaba,
  Ebru Şahin hakkında yazmış olduğunuz biyografi niteliğinde ki yazınızda doğru olmayan bilgi var. Ebru Şahin’in kendisinin de söylediği gibi İstanbul’da doğup büyüme ailesi aslen TEKİRDAĞ’lıdır. Yani sizin yazdığınız gibi ANLTALYA’lı DEĞİLDİR. Lütfen bu yazınızı düzeltirseniz okuyucular için doğru bilgi vermiş olursunuz.
  Saygılar.
  VETAYNUR.

 • Sen de Yorum yazmalısın bence.

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir