Ensonhaber'in sahibi Serkan Kalemciler Aslen NERELİ , kimdir , kaç yaşında?

Ensonhaber’in sahibi Serkan Kalemciler Aslen NERELİ , kimdir , kaç yaşında?

Serkan Kalemciler Aslen NERELİ , kimdir , kaç yaşında sorusuna zaman zaman web ortamındaki farklı mecralarda rastlamak mümkün. Özellikle google üzerinde Ensonhaber’in sahibi Serkan Kalemciler hakkında bir çok giriş bulunmakta. Bir çoğu yalan ve iftira olan bu girişlerle alakalı yasal tüm işlemler yapılmakta. Ancak biz de istedik ki Ensonhaber’in sahibi Serkan Kalemciler Aslen NERELİ , kimdir , kaç yaşında aramasına anlamlı bir cevabımız olsun ve bu tür aramalar için ciddi, güvenilir bir kaynak sunalım.

Ensonhaber’in Sahibi Serkan Kalemciler’in kısa özgeçmişi şu şekildedir:

1974 İstanbul- Taksim doğumlu olan Serkan Kalemciler asılları Diyarbakır’a uzanan Gaziantep’te yaşamış ve daha sonra da İstanbul’a göç etmiş bir ailenin çocuğudur. Kalemciler soyadı her ne kadar yazar, çizerler için iyi bir soyad gibi gözükse de aslında bölgede “kalemcilik” olarak adlandırılan ağaç aşıcılarına verilen isimdir. Ekonomi mezunu olan Kalemciler, 1992 yılından beri medyanın çeşitli alanlarında çalışmıştır. Türkiye’nin ilk özel radyocularından olan Kalemciler, outdoor reklamcılıkla da uğraşmış ve hatta dürümcülük de yapmıştır. (Kendisi çok iyi adana kebabı yapabilmektedir.) 2000’li yıllardan beri internet dünyasının içinde olan Serkan Kalemciler oldukça yüksek miktarda domain sahibidir. 2006 yılında Ensonhaber.Com’u kuran Kalemciler internet yayıncılığında karar kılmış ve haber, spor, kadın, video ve çocuklar için hazırladığı bir çok web sitesiyle bir internet medya grubunu oluşturmuştur.

Aykırı kişiliğine, tüm zorluklarına rağmen, kendisine 21 yıldır katlanan Şebnem Hanım’la evli olan Serkan Kalemciler’in Burhan Taha ve Muhammet Kayra adında iki çocuğu bulunmaktadır…
Daha fazla
Ensonhaber’in sahibi Serkan Kalemciler Aslen NERELİ , kimdir , kaç yaşında?
Serkan Kalemciler Aslen NERELİ , kimdir , kaç yaşında?
Serkan Kalemciler
Serkan Kalemciler Aslen NERELİ , kimdir , kaç yaşında? – Biyografiara
Serkan Kalemciler – Kişisel Blog

Kaynak:Enson haber Biyografi

Yorumlar

 • odans | Ara 29,2018

  tam da bunu arıyordum adlen nereli biyografi

 • eyener | Ara 29,2018

  harika

 • acevihovx | Ara 29,2018

  Teşekkürler.

 • Sen de Yorum yazmalısın bence.

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir