Eren Vurdem Aslen NERELİ , kimdir , kaç yaşında Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

Eren Vurdem Aslen NERELİ , kimdir , kaç yaşında Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

, , kaç yaşında , , Eren Vurdem Nereli, Eren Vurdem Biyografi, Eren Vurdem , Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.
 

Eren Vurdem Nereli, , Yaşı

Adı Soyadı:Eren Vurdem
Doğum Tarihi: 07.10.1988
Nereli: Konya
Burcu: Terazi
Kilosu: 70 kg
Boyu: 1.75
Göz Rengi:Mavi
Saç Rengi: Sarı
Eğitim Durumu: Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
instagram Hesabı: www.instagram.com/thevurdem
Twitter Hesabı: www.twitter.com/erenvurdem
Facebook Hesabı: www.facebook.com/erenvurdem

Eren Vurdem Aslen NERELİ , kimdir , kaç yaşında Oynadığı Diziler, Ailesi

Ünlü oyuncu Eren Vurdem herkesin Karadenizli olarak tanıması üzerine aslen İç Anadolu bölgesinin güzel illeri arasında yer alan Konya’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Haliç Üniversitesinde bitirmiş olup renkli bir kişiliğe sahiptir. Ailesinin tek çocuğu olan oyuncu 1988 doğumludur. Koyu bir Beşiktaşlı olan oyuncu film izlemekten de ayrıca hoşlanmaktadır. Genel olarak bilim kurgu üzerine olan filmleri izlemekten çok hoşlanmaktadır. En sevdiği renk ise siyahtır. Kendisi Karadenizli olmamasına rağmen Karadeniz toplumunu çok sevmektedir.

2009 senesinde Hesaplaşma ismindeki dizide yer alan ve oyunculuk merdivenlerini çıkmaya başlayan ve daha sonrasında No Ofsayt adındaki filmde rol alan oyuncu ilk film tecrübesini bu filmle gerçekleştirmiştir. Sporla da bir süre ilgilenen Eren Vurdem boks ile bir süre ilgilenmiştir. Bu spor dalından lisansıda bulunan oyuncu daha sonra boksu bırakmıştır. Oyunculukta en büyük hayali ilerleyen dönemlerde dünya çapındaki filmlerde rol almak olduğunu da belirtmiştir. Eren Vurdem ünlü isimler arasında uzun zamandır yer almakta ve genç kızların hayallerin arasında yer almaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sen de Yorum yazmalısın bence.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir