27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi, Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 1. Bölge Bölgesi, 10’nci sıradan millet vekili adayıdır.

İlk ve ortaöğretimini İzmir’de tamamladım. 2008 yılında Celal Bayar Üniversitesi Salihli Meslek Yüksekokulu Pazarlama Bölümü’nden, 2011 yılında Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bölümler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 2016 yılında İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Finansal Ekonomi Anabilim Dalında yüksek lisansını tamamladı.
Lise ve üniversite yıllarında Milli Gençlik Vakfı’nda ilçe temsilciliği, Anadolu Gençlik Derneği’nde ise Pamukkale Üniversitesi okul başkanlığı yaptı.
2006 yılında Saadet Partisi İzmir İl Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcılığı, 2011 yılında Has Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanlığı ve 2013-2014 arasında ise AK Parti İzmir Karabağlar İlçe Gençlik Kolları Teşkilat Başkanlığı, İlçe Gençlik Kolları Başkan Vekilliği, Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. 2014 yılından bu yana bir bankanın İzmir Merkez Şube Kobi Portföy Yöneticisi olarak çalışıyor. Evli ve 2 kız çocuğu babası.