Funda Karavit Sağışman Kimdir?

Funda Karavit Sağışman Kimdir?

Funda Karavit Sağışman astrolog, elmaelma.com yazarı. Funda Karavit Sağışman, çocukluk yıllarından beri içinde sakladığı astroloji merakını mesleği haline dönüştürmüş bir isim. Funda Karavit Sağışman günlük, haftalık ve aylık burç yorumları ile astroloji haritaları, burç uyumu tablolarıyla kadın sitesi elmalma.com günlük yazılar yazmaktadır. Peki kimdir Funda Karavit Sağışman Aslen NERELİ , kimdir , kaç yaşında,biyografisi,kim İşte Funda Karavit Sağışman’ın hayatından kesitler..

Funda Karavit Sağışman, 1976 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Turizm Otelcilik mezunu. Astrolojiye olan merakı çocukluk yıllarımdan beri var. Yeni tanıştığı insanlara isminden hemen sonra burcunu soran ve isimleri unutmasına rağmen burçlarını asla unutmayan bir isim.  Astrolojiye merakı her geçen gün artan ve bir gün astrolojiyle profosyonel olarak ilgilenmeye karar veren Funda Karavit Sağışman eğitimler almaya başladı. Eğitimlerine Astrolog Öner Döşer’in Astroloji  Okulu’nda başlayan Sağışman,  üç yıl astroloji eğitimi aldıktan sonra uzmanlık olarak saat astrolojisi  ve dünya astrolojisi eğitimlerini tamamladı. Bunun yanısıra çocukluk arkadaşı Hümay Besimoğlu’ndan “Acess the Bars” eğitimi aldı. Bu konuda kendini daha fazla ilerletmek isteyen Sağışman, sonrasında Acess Foundation eğitimini tamamlayarak şu uygulamasını yapacak seviyeye ulaştı ve aktif olarak çalışmaya başladı. 

“Natal haritamdaki güneş kiron kavuşumunun beni her geçen gün şifacılığa biraz daha fazla  yakınlaştırdığını hissediyorum” diyen Sağışman, astrolojiyle ilgisini şöyle aktarıyor:

“Her eğitimde biraz daha farkındalığım artıyor ve kendime olan bakış açım farklılaşıyor. Amacım, bu değişime ayak uydururken başka insanlarında bu değişimden faydalanmalarını sağlamak. Bu amaçlar için yol alırken bana hizmet edecek alanlar bir bir açılmaya başladı. Analizlerimi ve danışmanlıklarımı da bunların bir harmanıyla yapıyorum. Astroloji ile profesyonel anlamda ilgilenmeye başlayınca karma yasasıyla tanıştım. Bu öğreti ile Yoga konusunda eğitimler alarak yetişkinlere ve çocuklara yoga dersleri vermeye başladım. Yoga ardından Hinduizm ve Hint Kültürünü tanımama vesile oldu ve dolayısı ile astoloji bilgimi Hint Astrolojisi yani yüzyıllar öncesi kadım bilgilerini barındıran Vedik Astrolojisi ile pekiştirmeye karar verdim. Halen Astro Art Astroloji Okulunda Vedik  Astrolojisi eğitimi almaktayım.”

Sağışman evli ve üç çocuk annesidir. 

Kaynakça: gazete oku

Sen de Yorum yazmalısın bence.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir