Gamze Gürel kimdir aslen nereli kaç yaşında hayatı biyografisi

Gamze Gürel kimdir aslen nereli kaç yaşında hayatı biyografisi

Yazar, sunucu ve eğitmen (pilates method)

Gamze Cantürk Gürel, 16 Ekim 1974 tarihinde İzmir’de doğmuştur. 9 Eylül Üniversitesi İktisadi İlimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra firmalarda pazarlama stratejisi ve ürün tanıtım organizasyonlarında yöneticilik yapmıştır.

aslennereli.com

2004 yılında Volkan Gürel ile evlenen Gamze Gürel’in bu evlilikten bir kız çocuğu vardır.

Egzersiz alanında eğitim hayatına 2011 yılında başlayan Gamze Gürel, 2014 yılında profesyonel olarak Pilates Method adında, egzersiz eğitimi dersleri vermeye başladı.

2015 yılında İzmir Sanayi Odası (EBSOV) Kadınlar Birliği Vakfı bünyesinde beş yıl tiyatro eğitimi almış ve sosyal projeler için tiyatro oyunculuğu yapmıştır.

İlk şiir kitabı “Deli Zamanlar” 2013 yılında yayımlanmıştır. “Sebebim Olma” adlı eseri ise 2016 yılında şiir ve deneme olarak yayınlanmıştır.

2016 yılından beri gazete ve dergilerde köşe yazarlığı yapmaktadır. Yakamoz Gazetesi, Haber Hürriyeti, Ben Haber, Magazin İzmir, Spor Life, Asklepion, Nif Sanat, Ege Sanat, Şiir Sarnıcı…

Köşe yazarlığı ile eş zamanlı olarak, Kanal Ben TV’de canlı yayınlanan “GAMZELİ SOHBETLER” adında kültür ve sanat programı da hazırlayıp sunmaktadır.

Kitapları:
2016 – Sebebim Olma (şiir kitabı)
2013 – Deli Zamanlar (şiir kitabı)

Kaynak:Biyografi.info

 

Kaynak: biyografi info

Sen de Yorum yazmalısın bence.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir