Hakan Aran kimdir aslen nereli kaç yaşında hayatı biyografisi

Hakan Aran kimdir aslen nereli kaç yaşında hayatı biyografisi

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı.

aslennereli.com

, 1968 yılında Antakya‘da doğmuştur. 1990 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 2000 – 2001 yılları arasında Başkent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde İşletme yüksek lisans programını tamamladı. Ardından İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Bankacılık Doktorası yapmaya başladı.

Hakan Aran, 1990 yılında İş Bankası BT Sistem İşletimi Bölümü’nde Stajyer Yazılım Uzmanı olarak göreve başladı. 1999 yılında Bilgi Teknolojileri Çözüm Geliştirme Bölümü Müdür Yardımcılığına, 2002 yılında aynı Bölümde Birim Müdürlüğüne ve 2005 yılında da Bölüm Müdürlüğüne atanmıştır.

Hakan Aran, 17 Temmuz 2008 tarihinde İş Bankası Genel Müdür Yardımcılığına atanmıştır.

Hakan Aran, Operasyonlardan, Dijital Bankacılıktan ve teknolojiden sorumlu olarak Banka’nın önemli dönüşüm programlarında görev almakta, İş Bankası Rusya YK Başkanlığı, Anadolu Sigorta YK Başkan Vekilliği, Türk Telekom YK üyeliği görevlerinde bulundu, halen SoftTech, LiveWell, GullsEye şirketlerinin YK Başkanı, Munzam Sandık Vakfı YK üyesi ve İş Bankası’nda teknolojiden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Hakan Aran, evlidir ve 3 çocuğu vardır.
Kaynak:Biyografi.info

Sen de Yorum yazmalısın bence.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir