Hande Sarıoğlu kimdir aslen nereli kaç yaşında hayatı biyografisi

Hande Sarıoğlu kimdir aslen nereli kaç yaşında hayatı biyografisi

Şubat 2016 ayında TV8’de başlayan “Böyle Çok Daha Güzelsin” adlı programda sunuculuk yapmaktadır.

, 19 Eylül 1988 tarihinde Düzce, Akçakoca’da doğmuştur. Bir abisi vardır. İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur.

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Halid Ziya Uşaklıgil’in eserinden uyarlanan, 2010 yılında yönetmenliğini Hilal Saral’ın yaptığı ve başrollerinde Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem, Hazal Kaya, Nebahat Çehre, Zerrin Tekindor, Nur Fettahoğlu’nun oynadığı “Aşk-ı Memnu” dizisinin son üç bölümünde Nihal ile Behlül’ün düğün organizatörü rolünü oynadı.

Hande Sarıoğlu, 2010 yılında Star TV‘de Mehmet Ali Erbil‘in sunduğu Çarkıfelek programında stüdyo dışında çeşitli illerdeki yarışmacıların yanından, evlerinden yayın yaparak ana yayın merkezine görüntü aktararak yarışmacıları bizlere tanıtmıştır.

2011 yılında “Pasaport” Adlı bir yarışma programını Ümit Erdim ile birlikte sundu. Daha sonra Fox TV’de “Kaç Para Kaç” programını çekti.

TRT 1 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan “Ana Ocağı” programında 30 Kasım 2015 tarihinde yarışan ekipte oldu. Yarışmada eğitmen anne olarak Meltem Açıkel, Zehra Şener ve Ümmiye Koçak görev yapmıştır.

Şubat 2016 ayında TV8’de başlayan ve Sunuculuğunu Hande Sarıoğlu’nun yaptığı “Böyle Çok Daha Güzelsin” adlı programda Alp Kavasoğlu ve Sema Çelebi birlikte jüri üyeliği yaptı.

Daha sonra 2017 Ağustos ayından itibaren Tivibu Spor‘da görev alan Hande Sarıoğlu, 13 Mayıs 2019 tarihinden itibaren Habertürk TV ekranlarında yer almaya başladı. İlk olarak Habertürk TV ekranlarında yayınlanan Emin Çağlar‘ın moderatörlüğünü yaptığı Spor Saati programında Fatih Altaylı ile birlikte yer aldı.

Filmleri ve Dizileri :
2010 – Aşk-ı Memnu (düğün organizatörü )(Tv.dizisi)

Kaynak:Biyografi.info

 

Kaynak: biyografi info

Sen de Yorum yazmalısın bence.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir