Kaan Yıldırım Aslen NERELİ , kimdir , kaç yaşında?

Kaan Yıldırım Aslen NERELİ , kimdir , kaç yaşında?

sosyalpanelci beğeni takipçi izlenme

ucuz takipçi ucuz beğeni ucuz izlenme satın al

Kaan Yıldırım, 24 Aralık 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İngiltere’nin Londra şehrinde bulunan Brunel Üniversitesinde pazarlama bölümünü bitirdi. Üniversite yıllarında oyunculuğa merak salan yakışıklı oyuncu, pazarlama bölümünü bitirmesine rağmen tercihini oyunculuktan yana yapmıştır. İlk deneyimini 2013 yılında ”Kayıp” dizisinde Kadir rolünü canlandırarak gerçekleştirdi. Bu dizi onun oyunculuk kariyerindeki ilk başarısı oldu. Bu dizide başarılı performans sergileyen Kaan Yıldırım, asıl çıkışını Ulan İstanbul adlı dizide yapmıştır. Yakışıklı oyuncunun özel hayatına gelince; kendisi gibi oyuncu olan Ezgi Eyüboğlu ile hayatlarını birleştirmek için nişanlanmışlardır. Ulan İstanbul adlı dizi setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan ikili, evlilik kararı alıp kendi aralarında yüzük takmışlardır. Ezgi Eyüboğlu’nu daha önceleri rol aldığı dizilerdeki rollerinden tanıyoruz. Ezgi Eyüboğlu, 2013-2014 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan ”İntikam”adlı dizide Cemre Çelik karakterini, 2014 yılında yayınlanan Ulan İstanbul adlı dizide Ada Akça karakterini ve 2015 yılında yayınlanan Adı Mutluluk adlı dizide Kumsal Güçlü karakterini canlandırmıştı.

Kaan Yıldırım, sevgilisi Ezgi Eyüboğlu için romantik bir akşam yemeği organize etmiş ve bahçede özel bir masa hazırlatmış. Kaan Yıldırım müzisyenler eşliğinde sevgilisine evlenme teklifi etmiş. Evlilik teklifini kabul eden Ezgi ile 15 Mayıs 2016 tarihinde evlenmiştir.

kaan-yildirim-ezgi-eyuboglu

Adı-Soyadı: Kaan Yıdırım
Doğum tarihi: 24 Aralık 1986
Doğum yeri: İstanbul
Kilosu: 70 kg
Boyu: 180 cm
Saç rengi: Siyah
Göz rengi Kahverengi
Burcu: Oğlak
İlişki durumu: Ezgi Eyüboğlu ile evli.

2014 yılında ”Ümmü Sıbyan: Zifir” adlı sinema filmde rol aldı.
2015 yılında ” Yok Artık” adlı filmde rol aldı.
2017 yılında Bölük filminde yer aldı.

2013 yılında ”Kayıp” adlı dizide Kadir rolünde oynadı.
2014 yılında ”Ulan İstanbul” adlı dizide Ferit rolünde oynadı.
2015 yılında ”Adı Mutluluk” Batu rolünde oynadı.
2016 yılında ” Kalbim Yangın Yeri” adlı dizide Volkan Koyukan rolünde oynadı.
2017 yılında Klavye Delikanlıları dizisinde Kerem rolünde oynadı.
2018 yılında İnsanlık Suçu dizisinde Cemal rolünde oynadı.
2019 yılında Halka dizisinde Kaan Karabulut rolünde yer aldı.

Kaan Yıldırım’ın Kalbim Yangın Yeri Dizisindeki Rolü

Fox Tv kanalında yayınlanan dizinin yönetmenliğini Eylem Koza yapıyor. Dizinin senaristleri ise Berfu Ergenekon, Elif Asılkefeli ve Banu Tekcam’dır. Kalbim Yangın Yeri dizisinin başrol oyuncuları ise; Kaan Yıldırım, Hande Soral, Ece Çeşmioğlu, Oğuz Peçe, Gonca Cilasun, Gülenay Kalkan Servet Pandur, Demet İyigün ve Yosi Mirzahi‘dir.

Kalbim Yangın Yeri Dizisinin Konusu

Dizi, iki kız kardeşin ortak aşklarını anlatıyor. Evin büyük kızı olan Leyla, uzun süre uzak kaldığı baba evine kardeşinin düğünü için geri geliyor. Leyla’nın amacı, kardeşinin düğününü yapıp onun mutluluğunu görmektir. Fakat olaylar beklenmedik şekilde gelişir. Leyla’nın eski sevgilisi Volkan (Kaan Yıldırım), Leyla’nın kız kardeşi olan Sevda ile evleniyor.

Kaynakça: iyi mi böyle

ucuz takipçi ucuz beğeni ucuz izlenme satın al

Sen de Yorum yazmalısın bence.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir