Kate Upton kimdir aslen nereli kaç yaşında hayatı biyografisi

Kate Upton kimdir aslen nereli kaç yaşında hayatı biyografisi

, tam adı Katherine Elizabeth Upton’dur. 10 Haziran 1992 tarihinde Amerika’da St Joseph, Michigan’da doğdu. Üç kardeşi vardır. Annesinin adı Shelley, babasının adı ise Jeff’tir. Florida’ya bağlı Holy Trinity Episcopal Academy ismindeki okulda eğitim gördü. Üniversite eğitimini ise Indiana University’de yaptı.

aslennereli.com

Çocukluğu Florida Melbourne’da büyüyerek geçirmiştir. İyi bir At binicisi olan Upton’un Binicilik yarışmalarında dereceleri bulunmaktadır. Kate Upton Şimdiki modellik hayatından önce 12-18 yaşları arasında at biniciliğine tutkundu ve beş dünya şampiyonluğu kazandı.

Sports Illustrated dergisinin bikini özel sayısına verdiği pozlar sayesinde yıldızı parlayan Kate Upton, iç çamaşırı üreticilerinin yeni gözdesi.

Kate Upton 2008 yılında Miami’de Elite Model Management yarışmasına katıldı, oldukça dikkat çekti ve 2008 yılında, New York’lu ünlü IMG Model ajansı ile anlaşma imzalamıştır. Daha sonra New York‘a taşınan Upton ilk modelliğini Dooney&Bourke çanta markasının yüzü olarak yapmıştır. 2010-2011 Sports Illustrated Swimsuit Issue kapağına çıkarak ‘Yılın Çaylağı’ seçilmiştir. O zamandan bu yana Beach Bunny mayo ve Victoria-s Secret için modellik yapmaya başlamıştır. Ayrıca Haziran 2011’de Esquire dergisi tarafından “Yazın Kadını” seçilmiştir.

4 Kasım 2017 tarihinde beyzbolcu Justin Verlander ile evlendi.

Filmleri :
2011 – Tower Heist
2011 – Tosh.0
2012 – Saturday Night Live
2012 – Late Show with David Letterman
2012 – Sports Illustrated: The Making of Swimsuit 2012
2012 – The Three Stooges
2014 – The Other Woman (ÖTEKİ KADIN)

Kaynak:Biyografi.info

 

Kaynak: biyografi info

Sen de Yorum yazmalısın bence.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir