Nur Yerlitaş Aslen NERELİ , kimdir , kaç yaşında

Nur Yerlitaş Aslen NERELİ , kimdir , kaç yaşında

YERLİTAŞ KİMDİR?

11 Aralık 1955 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Saadet ’ın iki kızından ilk olanıdır. Dobralığı ve sözünü sakınmamasıyla dikkat çeken Yerlitaş’a sevenleri ‘Nurella’ lakabını taktı. Bilinenin aksine ‘modacı’ olarak anılmak yerine ‘dikişçi’ veya ‘kostüm tasarımcısı’ olarak tanınmak istiyor.

KARİYERİ

80’li yıllarda Milano ve Paris’ten valiz içerisinde getirdiği kıyafetleri satarak modacılığa adımını attı. Bir atölyesi var. Bu atölyede Derin Mermerci’nin ve Bülent Ersoy’un elbiselerini dikiyor. Sibel Can, Ajda Pekkan, Petek Dinçöz, Bülent Ersoy ve Seda Sayan gibi isimlerin de sahne kostümlerini dikiyor. 2007 yılında Show Tv’de yayınlanan ‘Bak Dans Ediyor’ adlı yarışma programında jürilik yaptı. 2010 yılında yine Show Tv’de yayınlanan ‘Yemekteyiz’ adlı yarışma programında yarışarak ilk gün ev sahipliği yaptı.

2011 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanan ‘Bugün Ne Giysem’ adlı yarışma programında jüri üyeliği yaptı. 2011 yılında Demet Akalın’ın ‘Türkan’ adlı klibinde bir çok ünlü ile oynadı. 2014 yılında ‘Bu Tarz Benim’ adlı yarışmada jürilik yaptı. Bu yarışmadaki sempatik hareketleri ve yüz ifadeleri ile çok sevildi. Yüz ifadeleri sosyal medyada capslara konu oldu.

REKLAM FİLMLERİNDE OYNADI

İnternette fenomen olmasından sonra bir çok markadan reklam filmleri için teklif aldı. 2015 yılın ‘Yedigün’ reklamında 700.000 TL’ye oynadı. 2015 yılında TV8’de yayınlanan ‘İşte Benim Stilim’ adlı yarışma programda jürilik yapacaktı, ancak Yerlitaş’ın istediği fiyat verilmeyince programa jüri üyesi olarak Neslihan Yargıcı alındı. Yargıcı’dan sonra reytinglerin düşmesi sonucu programın yapımcıları Yerlitaş’a istediği ücreti vererek tekrar programa jüri üyesi yaptılar.

Yerlitaş stresli günlerinde bulaşık yıkayarak stres atıyor. Bazen geceleri daraldığında ise pijamalarının üzerine paltosunu alarak sokaklarda yürüyerek rahatlıyor. yayınlarında da sık sık annelik özlemini anlatan Yerlitaş hiç evlenmedi ve çocuğu yok.

10 MİLYON LİRALIK EVİ ÇOK KONUŞULDU

’ın 10 milyon TL’lik evide oldukça konuşuldu. Evinde iki yardımcısı bulunuyor ve banyoda hamam usulü yıkanıyor. Her sabah yardımcıları tarafından hamamda keselenerek yıkandırılıyor. Sarayları andırmayan Zekeriyaköy’deki büyük görkemli evi çok sıkı güvenlikler ile korunuyor.

Güvenliğe oldukça önem veren Yerlitaş havuzlu malikanesinin her köşesine güvenlik kamerası taktırdı. Evinin etrafını kaplayan büyük uzun ağaçlar da oldukça dikkat çekti. Yerlitaş’ın bir de Milono’da yüksek tavanlı küçük bir dairesi bulunuyor. İdealara göre bu dairedeki mutfağında iki buzdolabı bulunuyor. Dolapların birinde meyveler ve içecekleri bulunuyor, diğerinde ise pasta tarzı yiyecekler bulunuyor.

Kaynak:Enson Biyografi

Sen de Yorum yazmalısın bence.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir