Yaşar Atılgan Aslen NERELİ , kimdir , kaç yaşında

Yaşar Atılgan Aslen NERELİ , kimdir , kaç yaşında

sosyalpanelci beğeni takipçi izlenme

ucuz takipçi ucuz beğeni ucuz izlenme satın al

Yaşar Atılgan 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi Gaziantep Bölgesi,9’nci sıradan millet vekili adayıdır.

1969 Gaziantep İslahiye’de doğdu. İlköğrenimini Nurdağı ilçesinde, Lise tahsilini Kahramanmaraş’ta tamamladı. Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinde başladığı lisans eğitimini ise 1995 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladı.
Üniversite Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına İstanbul’da başladı. Kısa süre İstanbul’da çalıştıktan sonra 1996-1999 yılları arasında Kırıkkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Ticaret Hukuku Araştırma görevlisi olarak görev yaptı. 1999 yılında 28 Şubat sürecinde araştırma görevliliğinden istifa ederek Gaziantep’te serbest avukatlığa başladı. 1999-2018 yılları arasında Gaziantep’te serbest avukat olarak görev yaptı. 2018 yılı başında Adalet Bakanlığı Müşavirliği Görevine atandı.
2001 yılında AK Parti Kurucu İl yönetim Kurulunda görev aldıktan sonra 2002 yılından itibaren AK Parti Gaziantep İl Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. 2002 – 2009 yılları arasında İl Başkan Yardımcısı olarak Seçim Koordinasyon Merkezinde görev alan Atılgan, Uluslararası Hukukçular Birliği Üyeliği, Hukukçular Derneği Üyeliği, Deniz Feneri Yardım Gönüllüsü, İlim Yayma Cemiyeti Gaziantep Şube Yönetim Kurulu Üyeliği, İl Genelinde Bulunan İmam Hatip Dernekleri üyeliği gibi birçok sivil toplum örgütünde görev aldı.
Atılgan, evli ve 6 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tgrthaber

ucuz takipçi ucuz beğeni ucuz izlenme satın al

Sen de Yorum yazmalısın bence.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir